Artykuły » » Nowości

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

nissan

Otwarcie nowego salonu Nissana w Opolu

Michał Maske, Nissan Motor Europe | 2010-05-03 18:14


Sieć dealerska Nissana powiększyła się w tym tygodniu o kolejny, nowy obiekt w Opolu przy ul. Pużaka 6. Na terenie obiektu mieści się salon z prezentowanymi modelami z gamy Nissana, biuro obsługi klienta, stacja obsługi samochodów z 9 stanowiskami wyposażonymi we wszelkie nowoczesne urządzenia niezbędne do obsługi i napraw samochodów.

Otwarcie nowego salonu Nissana w Opolu

fot. Nissan

Ponadto obiekt dysponuje jednym z najnowocześniejszych w województwie warsztatów blacharskich o powierzchni 800 m2, ścieżka diagnostyczna wraz ze stacją kontroli pojazdów, serwisem ogumienia oraz myjnią. VIP CAR posiada również własną pomoc drogową, gotową do transportu pojazdów. Dla Klientów oczekujących na odbiór samochodów wydzielona została kawiarnia gdzie miło mogą spędzić czas.

Docelowy salon w którym umiejscowiona zostanie marka Nissan znajduje się jeszcze w budowie. Po jego otwarciu znacznie zwiększy się jego powierzchnia oraz liczba znajdujących się w salonie modeli Nissana.

VIP CAR działa w branży motoryzacyjnej od 1992 roku. Jej doświadczenie z pewnością zaprocentuje w wysokiej jakości obsłudze klienta i fachowych serwisowaniu pojazdów..

Reklama

Pierre Boutin - dyrektor zarządzający, Nissan Sales Central & Eastern Europe - pokreślił podczas otwarcia, że:

-W Nissanie przywiązujemy równie dużą wagę do jakości naszych Dealerów, jak do jakości naszych produktów-. Dodał także, że podczas ceremonii -miało miejsce wmurowanie kamienia węgielnego pod całkowicie nowy salon, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej informacji: www.nissan.pl


W galerii:

W galerii

...przejdź do galerii