Artykuły » » Autoflesz poleca

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

polska

Kielce: Targi Mtocykl Skuter Quad MSQ-EXPO 23-25 kwietnia

redakcja autoflesz.pl | Źródło: Monika Kowalczyk, Targi Kielce | 2010-04-07 21:55


Targi Kielce oraz Studio Kolporpress sp. z o.o. zapraszają na imprezę, która w Kielcach odbędzie się po raz pierwszy. Pod koniec kwietnia najdynamiczniej rozwijający się ośrodek wystawienniczy w Polsce zmieni się w raj dla motocyklistów i fanów ekstremalnej jazdy na quadach. Targi Motocykli, Skuterów, Quadów MSQ - EXPO 2010 to propozycja dla wszystkich tych, którzy na trzy dni chcą przenieść się w świat dwóch kółek.

Zdjęcie 14759

(Zdjęcie 14759)

Swoją ofertę na stoiskach zaprezentują importerzy i dealerzy jednośladów najbardziej znanych marek, serwisy, sklepy, producenci i dystrybutorzy specjalistycznej odzieży i sprzętu.

W programie znajdą się między innymi pokazy najnowszych trendów w modzie motocyklowej ze szczególnym uwzględnieniem dla kobiet i dzieci, pokazy freestyle, stuntu, trialu, jazdy próbne, prezentacje najnowszych modeli jednośladów.

MSQ-EXPO 2010 ma na celu nie tylko spotkanie miłośników motocykli, skuterów i quadów. Podczas imprezy chcemy położyć szczególny nacisk na bezpieczeństwo jazdy.

Zlot to przede wszystkim integracja środowiska motocyklowego oraz przybliżenie miłośnikom motoryzacji historii powstania i produkcji jednego z najbardziej popularnych w Polsce motocykli, jakim był SHL oraz zaprezentowanie innych, często już zapomnianych, marek pojazdów zabytkowych. Po raz pierwszy Zlot odbędzie się w Targach Kielce. Impreza z roku na rok gromadzi coraz więcej uczestników. W 2009r. w paradzie jechało ponad 300 pojazdów.

Uczestnikami Zlotu mogą być posiadacze motocykli SHL oraz innych motocykli i samochodów zabytkowych. Do uczestnictwa w Zlocie zaproszeni są także posiadacze wszystkich motorowerów, motocykli, skuterów i quadów bez względu na rok produkcji pojazdu. Pojazdy uczestniczące w imprezie muszą odpowiadać przepisom polskiego prawa o ruchu drogowym. Wyjątek stanowią jednak pojazdy zabytkowe przewożone odrębnym środkiem transportu.

IV Świętokrzyski Zlot Motocykli SHL i Pojazdów Zabytkowych odbędzie się z okazji jubileuszu 90-lecia powstania w Kielcach zakładów SHL, otwarcia sezonu, pierwszej rocznicy powstania Kieleckiego Forum Motocyklistów (KFM) oraz organizowanych przez Targi Kielce i Studio Kolporpress MSQ - EXPO.


W galerii:

W galerii

...przejdź do galerii